Verkocht

Pinar de l'Ádvocat - Moraira

€ 795.000,- kosten koper.

U vindt deze villa met zeezicht te koop in Moraira op korte afstand van de stad, de stranden en de golfbaan van San Jaime. De toegang is via de elektrische poorten of de voetgangerspoort, die beide naar het pand leiden. De accommodatie is verdeeld over twee verdiepingen.

Bovenste verdieping:
Een veiligheidsdeur opent naar de hal waar u ook de interne trap vindt, een binnengang leidt naar de open woon / eetkamer en open volledig uitgeruste keuken, allemaal met uitzicht op de Middellandse Zee en de baai. Daarnaast vindt u op dit niveau twee tweepersoonsslaapkamers en twee familiebadkamers. Vanuit de woonkamer leiden verschillende deuren naar buiten.

Lager niveau:
Beneden vindt u nog eens twee tweepersoonsslaapkamers, een familiebadkamer, de hoofdslaapkamer met en-suite badkamer en toegang tot het terras bij het zwembad, evenals voldoende berging, stookruimte en de garage.

Buiten:
Buiten vindt u een verwarmd privézwembad van 8 x 4 m omgeven door ruime terrassen, overdekt en onoverdekt, evenals een barbecue, daarnaast heeft u prachtig aangelegde tuinen en parkeergelegenheid.

Functies:
Centrale verwarming, warme en koude airconditioning, dubbele beglazing, muskietennetten, veiligheidsdeur, elektrische poorten, zwembad en panoramisch uitzicht op zee.

lees meer +

Interieur en omgeving

Bekijk alle foto's door op een afbeelding te klikken.

Pinar de l'Ádvocat   MORAIRA
Kenmerken
  • Kosten koper k.k.
  • Soort woonhuis:
    villa, vrijstaande woning
  • Status:
    verkocht
  • Bouwjaar:
    1980
  • Woonoppervlakte:
    250 m²
  • Perceeloppervlakte:
    1092 m²
  • Inhoud:
    700 m³
  • De Haan Schippers Makelaars